تکاندهنده سکه ای

 • جدیدترین دستگاه های تکان دهنده سکه ای کودکان.
 • فروش انواع تجهیزات و دستگاه های شهربازی و دستگاه تکاندهنده سکه ای کودک؛ با ضمانت، کیفیت بسیار بالا ،ارسال فوری و خدمات پس از فروش.
 • فروش ویژه انواع دستگاه های شهربازی مختص کشورهای همسایه عراق، اربیل و افغانستان.

 

*** برای ورود به کانال تلگرام کلیک کنید***

 

  

 

 

تاریخچه دستگاه تکاندهنده کودک:

دستگاه تکان دهنده کودک یا کیدی راید kiddie-ride و coin operation وسیله ی تفریحی سکه ای برای کودکان می باشد؛ تکان دهنده های موزیکال معمولا در مراکز خرید، فروشگاه ها، شهربازی ها، مطب اطفال، خانه های بازی، هتل ها و سوپر مارکت ها در دسترس می باشند. همچنین ممکن است در مکان های دیگری مانند رستوران ها، هایپر مارکت ها و پارک ها نیز قابل دسترس باشند.

هنگامی که کودک از دستگاه تکاندهنده کودک(چرخ و فلک کوچک، دستگاه متحرک ریلی و یا دستگاه ثابت) استفاده می نماید، دستگاه شروع به کار کرده و بوسیله ی موسیقی، چراغ های چشمک زن و نورپردازی های جذاب، فرمان، پدال، دکمه، بازیهای ساده و بعضا مانیتور، کودک را سرگرم مینماید.

“دستگاه تکان دهنده سکه ای کودک” برای اولین بار در سال 1930 توسط “جیمز اتو” از سایکستون آمریکا، اختراع شد. در اصل دستگاه تکاندهنده را با نام اسب مکانیکی و به عنوان یک هدیه کریسمس برای کودکان خود مهیا کرد. با این حال، اتو بزودی متوجه شد که این دستگاه دارای پتانسیل پول سازی در زمینه ی اسباب بازی و صنعت شهربازی می باشد. در ابتدا او دستگاه تکاندهنده را با استفاده از اسب های چوبی  ساخت اما بعدها متوجه شد که آلومینیوم می تواند یک ماده جایگزین بهتری باشد. بنابراین اتو طی یک فرآیند، دستگاه تکان دهنده ای به شکل اسب تکاندهنده سکه ای موزیکال از جنس آلومینیوم اختراع کرد و بعدها جنس این دستگاه از آلومینیوم به فایبرگلاس تغییر پیدا کرد. امروزه دستگاه های تکان دهنده سکه ای از پلاستیک فشرده نیز ساخته می شوند تا بتوانند هم نور را از درون به بیرون به خوبی انتقال دهند و هم مدلهایی جذاب با رنگبندی های براق ، زیبا و چشمگیر خلق نمایند.

فروش جدیدترین و ارزانترین دستگاه تکاندهنده سکه ای و اسباب بازی تکان دهنده موزیکال،عروسکه موزیکال سکه ای،تکان دهنده موزیکال کودک،ماشین سکه ای،ماشین تکان دهنده با کیفیت بسیار بالا ، ارسال فوری و خدمات پس از فروش

تکان دهنده سکه ای موزیکال کودک

موسیقی عروسکهای سکه ای:

در دستگاه های تکان دهنده موزیکال امروزی پخش موسیقی از ویژگی های اولیه ی این دستگاه ها می باشد که به طور مستمر یک ملودی یا تکرار یک مجموعه از ملودی ها را پخش می نماید. عروسک سکه ای موزیکال همچنین قابلیت استفاده از موزیک مبتنی بر رم را داراست؛ انتخاب موسیقی معمولا آهنگ عمومی مخصوص کودکان است. با این حال، در موارد نادر، ممکن است مالک دستگاه یک آهنگ که انتخاب شخصی وی است را برای ماشین سکه ای برنامه ریزی کند.

دستگاه های تکان دهنده ژتونی مدرن:

“عروسک سکه ای متحرک” پیشرفته تر معمولا بوسیله ی سکه های نمونه شروع به حرکت میکنند و به جای آنکه کودکان مجبور باشند بی درنگ سوار دستگاه شوند، والدین قبل از شروع حرکت دستگاه، با فشار دکمه شروع اجازه می دهند تا کودک با آرامش و راحتی سوار صندلی دستگاه شود که باعث ایمنی بیشتر شده و دستگاه بازی را تبدیل به یک تکان دهنده بی خطر و امن برای کودک مینماید.

دیگر اقدامات احتیاطی معمولا که در تکان دهنده های پیشرفته اعمال شده است عبارتند از:

 • سنسور ایمنی که تشخیص می دهد اگر چیزی به طور بالقوه مانع جنبش دستگاه شده از حرکت می ایستد و تا زمانی که انسداد حذف نشده کار نمیکند.

 • سنسور اضافه بار است که اگر حد وزن در دستگاه فراتر از تحمل دستگاه باشد،دستگاه از حرکت می ایستد.

 • دکمه ی START / STOP تا کودک با آرامش از دستگاه سکه ای سوار و پیاده شود.

 • برای جلب کودک از پیشرفته ترین نورپردازی ها و پخش کننده صدا و موسیقی در اسباب بازی های تکاندهنده موزیکال استفاده شده است.

 • برخی از عروسک های سکه ای، از طریق مانیتور و نمایشگر به روایت داستان از طریق صدا و نور میپردازند و برخی از ماشین های سکه ای دارای بازی هایی از قبیل توپ انداز و … میباشند تا کودک را سرگرم نمایند.

 • دستگاه های تکاندهنده موزیکال فانتزی همگی سکه خور و ژتون خور می باشند اما گاهی نسبت به تقاضای مشتری، ریموت کنترل به دستگاه اضافه گردیده و با فشار دکمه ریموت، عروسک تکان دهنده عمل کرده و پس از تایم مشخص،بصورت خودکار خاموش می گردد.(تکاندهنده و عروسک ریموتی)

 

راهنمای خرید اسباب بازی تکاندهنده سکه ای:

 • این عروسک های برقی موزیکال بسیار سبک و کم حجم میباشند و با توجه به وجود دو چرخ در عقب دستگاه، با بلند کردن قسمت جلوی دستگاه، به آسانی قابل جابجایی و حمل و نقل می باشند.

 • مهمترین جاذبه بازی سکه ای، نور پردازی آن است، دستگاه هایی با رقص نور زیاد جذابیت بیشتری برای کودکان دارند.

 • دستگاه های موجود در بازار همه خارجی و وارداتی بوده و هیچگونه درجه بندی یک ، دو و سه ندارند.

 • بعلت ساختار بسیار ساده تکاندهنده های شهربازی، ضمانتی برای دستگاه های سکه ای نیاز نیست اما در صورت بروز هرگونه مشکل ما با ارائه خدمات پس از فروش ، پاسخگوی مشتریان عزیز خود خواهیم بود.

 

 

Call Now Button
WhatsApp chat